ENIQA AKADEMIE

Spolupracovat s ENIQA je výzva, prestiž a také hrdost. Podporujeme v kariérním růstu každého, kdo má vůli, podnikatelské myšlení a chuť se vzdělávat. Kariéra v ENIQA znamená prostor pro sebezdokonalování, osobnostní růst a mimořádné výdělky.

Vzdělávání a praktická využitelnost znalostí a postupů poradce či vedoucího manažera je nejdůležitějším faktorem našeho úspěchu.

Kvalitním a úspěšným poradcem a manažerem se ovšem nikdo nestane díky teoretickým znalostem, ale až propojením své odbornosti s praktickými dovednostmi za podpory zkušeného mentora.

Jak úspěšně komunikovat se svými spolupracovníky i klienty, jak si připravit obchodní jednáním a následně je vést způsobem win-win, řídit projekty a poradenský proces, porozumět technologiím a řešením, a vše aplikovat do praxe, to vše si osvojíte v rámci interního vzdělávacího systému

ENIQA Akademie.

V rámci týmových workshopů budeme navzájem sdílet zkušenosti, poznatky i úspěchy pod vedením zkušených a v praxi úspěšných manažerů, ale i těch nejúspěšnějších z Vás. Neučte se od teoretiků, pojďme sdílet praktické „best-practice“ situace.

Kariérní  plán v ENIQA umožňuje neustálý růst těch, kteří na sobě chtějí pracovat a odvádět skvělou práci.

Systém vzdělávání Eniqa Akademie představuje nejefektivnější způsob rozvíjení potenciálu pracovníků praktickým způsobem na všech úrovních včetně (re)kvalifikačních programů STUDENT a NOVIC V OBORU.

Ušetříte s Eniqou

On-line měření
a řízení
spotřeby energií
Úspora
spotřeby
vody
Komplexní
energetická
optimalizace
a audity
Úspora elektřiny,
tepla a plynu
Inteligentní
osvětlení
Aukce
a sdružené
nákupy energií
Regulace
energetické náročnosti
technologií,
IT a zařízení
Kontaktujte nás Telefon
Zavřít ×

Zákaznická linka

+420 533 555 321