Zpět UŘIĎTO.CZ

UŘIĎTO.CZ

Buďte první, kdo uvidí, co tu na trhu ještě nebylo
 
 
 
 

 

 

 

 

UŘIĎTO.CZ je nový byznys zpravodajský a komunikační portál v informační kategorii komplexní řízení spotřeby a úspor energií

Jak společnost ENIQA byla založena z důvodu poskytovat společnostem i domácnostem unikátní, nadstandardně kvalitní a komplexní služby v oblasti spotřeby energií, jejich úspor a energetického poradenství. Tak portál UŘIĎTO.CZ vznikl s cílem nabízet on-line přístup k aktuálním zprávám, novinkám a digitálním publikacím v této kategorii na úrovni unikátnosti, působivosti, a nekopírovat jiné.

Služby v oblasti spotřeby a úspor energií jsou oborem s obrovským tržním potenciálem. Tak jako byly finance v nedávné minulosti, tak energie již jsou a budou ještě intenzivnější v blízké budoucnosti. A my jako ENIQA u toho chceme být jako jeden z lídrů za podpory unikátních technologií a špičkových partnerských společností ve všech dílčích oblastech budování energetické inteligence. Portál UŘIĎTO.CZ bude jeden z nosných prostředků naplňování centralizované komunikační strategie celé naší partnerské sítě. Společnost ENIQA je tvůrce a koordinátor partnerské sítě tvořené jak profesionály - výrobci a dodavateli technologií, poskytovateli odborných služeb, které přinášejí úspory ve všech oblastech energií, tak zástupci výzkumu a akademické půdy. 

Portál UŘIĎTO.CZ patří do kategorie tzv. specializované portály, které se zaměřují na specifickou skupinu informací a představují vstupní bránu ke zdrojům z dané kategorie.
Naše kategorie – komplexní řízení spotřeby a úspor energií

Sledujte naši internetovou loď UŘIĎTO.CZ

 

 

 

 

 

 

 

 

3. 12. 2015
Štítky:
Marketing ENIQA

Ušetříte s Eniqou

On-line měření
a řízení
spotřeby energií
Úspora
spotřeby
vody
Komplexní
energetická
optimalizace
a audity
Úspora elektřiny,
tepla a plynu
Inteligentní
osvětlení
Aukce
a sdružené
nákupy energií
Regulace
energetické náročnosti
technologií,
IT a zařízení
Kontaktujte nás Telefon
Zavřít ×

Zákaznická linka

+420 533 555 321