PROGRAM STUDENT

Jste student a hledáte možnost, jak se profesně realizovat, aplikovat vlastní představy, aniž byste přerušili studium? Chcete také získávat zkušenosti z praxe a zároveň si potřebujete už i něco vydělat?

ENIQA v rámci studentského programu Vám splní všechny tyto požadavky:

V naší společnosti ENIQA získáte praktické vzdělání a hlavně praktické zkušenosti v oblasti technologií a služeb pro úsporu energií a spotřeby, obchodního jednání a poradenství, manažerských dovedností a základů podnikání. Praxe se pro vás stane prostředkem k zajímavým výdělkům. Ti nejlepší z vás zůstanou po ukončení studií a spojí svou životní kariéru s námi.
Mladí lidé obecně mají obrovský potenciál. Cítíme jako důležité jejich talent objevit a nechat ho růst.Na nadstandardní příjmy v ENIQA dosahují i studenti. Využijte svoji šanci.
Studium podporujeme. Právě finanční nezávislost na dalších osobách umožňuje studovat vlastním tempem, z vlastního přesvědčení a dobrovolně.
Kariéra ukazuje cestu, kterou můžete jít. Pravidla jsou stejná a platí pro všechny. Na povýšení u nás nemá vliv subjektivní hodnocení nadřízených pracovníků. Záleží pouze na vás a vašem výsledku. Kariérní postup vám umožní splnit si vaše podnikatelské ambice.
ENIQA náročnost není pro každého, vybíráme si ty nejlepší osobnosti, se kterými chceme firmu dále rozvíjet. Uspět není lehké, ale neznevýhodňujeme studenty. Naopak. Rozhodují vaše schopnosti, postoje a motivace, ne uvedený počet let praxe v životopisu.

Pokud Vás nabídka zaujala, kontaktujte nás emailem office @ eniqa.cz, nebo volejte +420 533 555 321.

Máte nám co nabídnout? My Vám ano. Mám zájem

Ušetříte s Eniqou

On-line měření
a řízení
spotřeby energií
Úspora
spotřeby
vody
Komplexní
energetická
optimalizace
a audity
Úspora elektřiny,
tepla a plynu
Inteligentní
osvětlení
Aukce
a sdružené
nákupy energií
Regulace
energetické náročnosti
technologií,
IT a zařízení
Kontaktujte nás Telefon
Zavřít ×

Zákaznická linka

+420 533 555 321