PROGRAM NOVIC V OBORU ENERGIÍ

Jestli pracujete mimo obor realizace úspor energií, energetické optimalizace a poradenství, a zamýšlíte se nad svou profesní budoucností, nad tím, s jakým příjmem a s kým budete nadále pracovat, práce v ENIQA pro vás znamená možnost svobodné volby.

Každý jsme odpovědní za svůj individuální výkon, který je základem týmového výsledky. Jsme zvyklí spolupracovat, dělit se o zkušenosti a navzájem si pomáhat. Podporujeme zdravou interní konkurenci. Vytváříme přátelské, ale výkonově zaměřené prostředí.

Efektivní způsob vzdělávání v ENIQA Akademii za podpory zkušeného mentora vám umožní bezproblémovou rekvalifikaci a vstup do nového rychle se rozvíjejícího oboru úspor energií. I jako novicové můžete nastartovat novou kariéru podle svých představ.

Začněte pracovat v oboru úspor energií, kde pocítíte motivaci a budete mít jistotu práce na dlouhá léta dopředu za nadstandardní ohodnocení dle vykonané práce.

Zaměřujeme se výhradně na rozvíjení vlastní praxe osobního realizátora úspor energií. I proto najdete ve společnosti ENIQA špičkovou podporu a zázemí. Například v oblasti vzdělání, špičkových produktů a služeb, propracovaného know-how a celkové podpory prodeje. Budete moci využít i renomé kvalifikovaných partnerů.

Ušetříte s Eniqou

On-line měření
a řízení
spotřeby energií
Úspora
spotřeby
vody
Komplexní
energetická
optimalizace
a audity
Úspora elektřiny,
tepla a plynu
Inteligentní
osvětlení
Aukce
a sdružené
nákupy energií
Regulace
energetické náročnosti
technologií,
IT a zařízení
Kontaktujte nás Telefon
Zavřít ×

Zákaznická linka

+420 533 555 321