KARIÉRA ENIQA

Kariérní a pracovní příležitosti

Služby v oblasti realizace úspor energií a energetické optimalizace se stávají oborem s obrovským tržním potenciálem. Tak jako byly finance v nedávné minulosti, tak budou energie v blízké budoucnosti. A my jako ENIQA u toho chceme být jako jeden z lídrů.

Tvořte s námi své kariérní sny. Nabízíme dynamické prostředí pro váš rozvoj. Za kvalitní práci a vysoké pracovní nasazení vás čeká úspěch a vysoké finanční odměny.
Nechybí vám podnikatelský duch? Ovlivněte svoji kariéru vlastním přičiněním – budujte s námi ENIQA energetické poradenství jinak.
Jste podnikatelé s kolektivem, nebo živnostníci hledající nové příležitosti na trhu, či chcete rozšířit Vaše služby?
Jste ambiciózní manažeři se schopnostmi motivovat tým a dosahovat stanovených cílů?
Jste ambiciózní obchodníci se sítí kontaktů, uměním komunikovat a jednat s klíčovými zákazníky?
Nebo jste studenti s přirozenou inteligencí, kteří potřebují studovat, ale také se profesně realizovat a aplikovat vlastní představy?

Aktuální nabídka pracovních míst

ENIQA orientace a náročnost vyjednávání není pro každého, vybíráme si ty nejlepší osobnosti, se kterými chceme firmu dále rozvíjet.
Nerozhoduje pouze praktická zkušenost, ani oborové zaměření. Podstatná je víra ve vlastní schopnosti, smysl pro zodpovědnost, důslednost a ambice dosahovat cílů.
Jestli pracujete mimo obor energií a zamýšlíte se nad svou profesní budoucností, nad tím, s jakým příjmem a s kým budete nadále pracovat, práce v ENIQA pro vás znamená možnost svobodné volby. Máme připravený plán (re)kvalifikačního rozvoje v podobě programu

Spolupracovat s ENIQA je výzva, prestiž a také hrdost. Podporujeme v kariérním růstu každého, kdo má vůli, podnikatelské myšlení a chuť se vzdělávat v ENIQA Akademii. Kariéra v ENIQA znamená prostor pro sebezdokonalování, osobnostní růst a nadstandardní výdělky.

Pokud Vás nabídka zaujala, jste iniciativní a spolehlivý, máte smysl pro týmovou práci a loajalitu, kontaktujte nás emailem office @ eniqa.cz, nebo volejte +420 533 555 321.

Motivační faktory ENIQA

Máte nám co nabídnout? My Vám ano. Mám zájem

Ušetříte s Eniqou

On-line měření
a řízení
spotřeby energií
Úspora
spotřeby
vody
Komplexní
energetická
optimalizace
a audity
Úspora elektřiny,
tepla a plynu
Inteligentní
osvětlení
Aukce
a sdružené
nákupy energií
Regulace
energetické náročnosti
technologií,
IT a zařízení
Kontaktujte nás Telefon
Zavřít ×

Zákaznická linka

+420 533 555 321